4.5
14 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
כל בו לכלב
 
הסופרמרקט של חיות המחמד מאז 1989
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מזון וציוד לחתולים

 
 
היכנסו לחנות החיות כל בו לכלב, הממוקמת בנהריה, ותיהנו ממגוון מוצרים ענק, שמיועד עבור בעלי חיים ובעליהם. כאן תמצאו מזון חתולים מאיכות גבוהה במיוחד, אשר מכיל ויטמינים ומינרלים, המעניקים לחתולכם איכות חיים טובה. המזון האיכותי מאפשר לשמור על בריאותה הכללית של חיית המחמד. הצוות המקצועי שבחנות ישמח לעזור לכם לבחור את המזון הטוב ביותר לחיית המחמד, בהתאם לקריטריונים שונים.
 

תזונה אחרי סירוס או עיקור

 
אחרי שחתולי בית עוברים סירוס או עיקור, הם חווים ירידה בפעילות הגופנית, ולכן חשוב במיוחד להתאים עבורם תזונה נכונה, וזאת בשביל למנוע השמנה. ישנם מזונות מיוחדים, המתאימים לחתולים מסורסים ולחתולות מעוקרות, דוגמת קט סטרלייז ורויאל קנין סטרלייז.
 

 
 
 
מזון לחתולים
 
 
 
 
 

טיפול נגד פרעושים

 
רבים נוטים לחשוב שאם החתול לא יוצא החוצה, הוא לא יסבול מבעיה של פרעושים. תפיסה זו שגויה מיסודה, מכיוון שמי שמכניס את הפרעושים הביתה הם אנחנו. הפרעושים, שמגיעים מהנעליים ומהבגדים שלנו, נתפסים על החתול, ומתרבים בקצב מסחרר. בתוך שבועיים מרגע ההדבקות, כל הבית צפוי לסבול מעקיצות של פרעושים, גם החתול וגם בני האדם. ניתן לפתור את הבעיה באמצעות טיפול פרונטליין. זהו חומר שאותו מטפטפים על צווארו של החתול (באזור הזה החתול לא מצליח ללקק את עצמו ולהוריד את החומר), או באמצעות קולר מיוחד, שמספק תוצאות טובות למשך של עד 8 חודשים.

אנו בחנות כל בו לכלב נשמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה או סתם כדי לתת חיוך!

השירות במקום ניתן בשפות עברית, רוסית ואנגלית. בקרבת החנות מקום קיימת חנייה בחינם.

 
 
 
ציוד לחתולים
 
 
 
 
כל בו לכלב – ציוד לחתולים